Celosvetové ekumenické spoločenstvo ľudí s mentálnym postihnutím, ich rodičov a priateľov
 
 
 
 
 
 
Fotoalbumy


Voľby v Spoločenstve sv. Matky Terezy
(Košice I., 30.9.2019)
Počet fotografií: 12
Dňa 14.9. 2019 sa konali voľby v spoločenstve sv. Matky Terezy v Košiciach. Prežili sme naozaj pekný, požehnaný spoločný čas. Veronike veľmi ďakujeme za jej dlhoročnú službu spoločenstvu ako vedúcej, dakujeme sa jej obetavé srdce a láskavý prístup. Novým vedúcim spoločenstva sa stal dlhoročný vierosvetlák: Ferko Rakoci. juhuuuuuu, Ferkovi gratulujeme a prajeme silný prievan Ducha svätého. Sme radi ze vas mame.
Voľby v Spoločenstve bl. Matky Terezy v Košiciach
(Košice I., 21.11.2015)
Počet fotografií: 13
V Spoločenstve bl. Matky Terezy si 14.11. 2015 zvolili nového vedúceho spoločenstva. Po čase rozlišovania vyhrala staronová vedúca Veronika Volochová. Bol to krásny a požehnaný čas. Ďakujeme ti Veronika za predchádzajúce roky a vyprosujeme ti dary Ducha Svätého, nadšenie, chuť a radosť do tvojej služby.
Ples 2011, oslava svadby Janky a Martina
(Košice I., 1.2.2011)
Počet fotografií: 16
Dňa 22.1.2011 sme sa zabávali a oslavovali, že sa naši mladí Janka a Martin  do manželstva pustili.
Začali sme už tradične sv. omšou, ktorú slúžil a pri kázni nás príjemne zabával otec Daniel. V modlitbách sme mysleli na všetkých chorých a na tých, ktorí nás predišli do Večnosti.
Potom sme pokračovali slávnostným otvorením plesu. Manželia sa nám predvedli v plnej paráde v svadobných róbach. Potom sme tancovali, mali sme Superstar, a ako na každej správnej východniarskej svadbe, nemohol chýbať Redový tanec, kedy každý poriadne vykrútil mladuchu- juchuchu.
Mikuláš 2010
(Košice I., 11.12.2010)
Počet fotografií: 8
Stretko sme začali slávnostne nedeľnou sv. omšou. Odslúžil nám ju otec Henrich- ďakujeme. Potom sme čakali na Mikuláša a jeho pomocníkov a oni naozaj prišli. Presvedčte sa sami na fotkách. Dostali sme bohaté balíčky, za čo vďačíme sv. Mikulášovi, ale aj pánovi primátorovi Knapíkovi
Mikuláš 2007
(Košice I., 18.10.2010)
Počet fotografií: 9

Aj na naše stretko prišiel sv. Mikuláš a rozdal nám darčeky za to, že sme boli celý rok dobrí a verne sme chodili na stretká.


Fašiangový ples
(Košice I., 18.10.2010)
Počet fotografií: 13

Tento fašiangový ples sa uskutočnil v januári 2008 v reštaurácii Tip-Top v Košiciach. Ples sme zahájili svätou omšou v kaplnke na Geriatrii sv. Lukáša. Slúžil nám ju otec Dráb. Potom sme sa skvele zabávali, mali sme perfktnú hudbu, bola aj tombola.